НАЙ-ЗАБАВНОТО ОТ ЕВРО 2012

ИСПАНИЯ - ИТАЛИЯ 4:0

 

ТОПКАТА:

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

You are here:   Home Европейски футбол ЕВРО 2012 Световния шампион премаза Лихтенщайн

Световния шампион премаза Лихтенщайн

Петък, 03 Септември 2010 22:44


Световния и европейски национален шампион Испания разби тотално Лихтенщайн като гост с убедителното 0:4. Испанския голмайстор Давид Вия се размина само с едно попадение, но за сметка на това Фернандо Торес отбеляза два гола, а Давид Силва вкара и 4-ят гол.


Европейския шампион поведе в резултата още в 18-та минута. Точен бе Фернандо Торес. След по – малко от 10 минути Давид Вия заби коженото кълбо в мрежата на Петър Йехле. Преди края на първата част Шави бе заменен от Сеск Фабрегас. С тази смяна завърши първата част.

След началото на второто полувреме резултата вече беше 3:0. Торес отбеляза своя втори гол. Последния гол в мача бе дело на Давид Силва, който се появи в игра на мястото на Фернандо Торес. Също така Андрес Иниеста бе заменен от младия Педро. Мача се доигра и завърши при резултат 0:4.